Красноармійськ
Місцеві вибори 2015

Красноармійська міська рада
Політична партія "Сила людей"

В січні 2013 року Ініціативна група, яка зібралася із представників активного громадянського суспільства з усіх куточків України утворила Тимчасовий національний Оргкомітет. Після тривалих дискусій щодо принципів об'єднання та вироблення єдиної спільної позиції політичне об'єднання «Сила Людей» було презентовано в Києві 23 квітня 2013 року. З метою розбудови структури «Сили Людей» та об'єднання однодумців навколо спільних цінностей протягом квітня-серпня 2013 року відбувалися регіональні презентації «Сили Людей». Перші осередки «Сили Людей» були створені вже у червні 2013 року.

Європейський напрямок розвитку України — пріоритет для «Сили Людей». Саме тому члени «Сили Людей» були на Євромайдані одними із найактивніших учасників. 

Після завершення Євромайдану членами політичного об'єднання було прийняте рішення про перехід до наступного етапу розвитку — створення політичної партії як повноправного гравця на політичній арені України. 27 квітня 2014 року відбувся Установчий з'їзд «Сили Людей», під час якого було прийнято рішення про організацію збору підписів на підтримку створення політичної партії, а також ухвалено Статут та Програму партії.

17 серпня 2014 року відбувся Перший робочий з'їзд політичної партії «Сила Людей», під час якого делегатами були прийняті низка програмних та статутних документів. Разом з тим було прийнято рішення про початок підготовки до участі «Сили Людей» у виборах усіх рівнів.

12 вересня 2015 року відбувся Позачерговий з'їзд партії, на якому офіційно висунені кандидати в депутати на майбутні вибори за партійними списками.

Кандидати
Округ Прізвище, і'мя та побатькові
Лідер списку Бабенко Денис Леонідович,1981 р.н., освіта: Середня, ГО "МІСТО МИЛОСЕРДЯ" м. Красноармійськ, Голова
Округ №23 Роговий Олександр Олександрович,1982 р.н., освіта: Вища, Красноармійсько-Селідівський ОМВК, Санінструктор
Округ №24 Лещук Ірина Валентинівна,1966 р.н., освіта: Середня спеціальна, Красноармійська ЦРЛ, Старша медична сестра
Округ №25 Шийко Дмитро Олексійович,1974 р.н., освіта: Вища, Красноармійсько-Селідівський ОМВК, ПП
Округ №36 Крамарчук Олена Петрівна,1962 р.н., освіта: Вища, Магазин побутової техніки "Магістраль", Приватний підприємець