Красноармійськ
Місцеві вибори 2015

Красноармійська міська рада
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"

Зареєстрована 15 червня 2004. Перший голова партії — Міністр транспорту та зв'язку України — генеральний директор Укрзалізниці — Георгій Кірпа.

На Парламентських виборах 2006 року партія отримала 0,96% голосів виборців і до Верховної Ради не потрапила.

5 червня 2015 р. відбувся установчий з'їзд оновленої Всеукраїнської партії «Відродження», під час якого оголошено, що основне її завдання - формування конструктивної опозиції чинній владі.

До партії «Відродження» увійшли мажоритарні депутати з різних регіонів України, які після свого обрання на парламентських виборах створили депутатську групу у Верховній  Раді з відповідною назвою. 

Головою партії "Відродження" обрано народного депутата України Віктора Бондаря.

На з’їзді політичної сили також анонсована участь партії на місцевих виборах у жовтні 2015 року.

В депутатській групі у Верховній Раді України "Партія "Відродження" на даний час - 22 народних депутата.

Кандидати
Округ Прізвище, і'мя та побатькові
Лідер списку Требушкін Олексій Валерійович,1979 р.н., освіта: Середня, ТОВ "Агро Бізнес Групп ", Комерційний директор
Округ №1 Мартинов Едуард Анатолійович,1968 р.н., освіта: Середня, ДП ВК "Краснолиманська", Електрослюсар
Округ №2 Грицутіна Валентина Дмитрівна,1956 р.н., освіта: Вища, Родинська ЗОШ № 35, Директор
Округ №3 Близнецов Сергій Валентинович,1981 р.н., освіта: Вища, Красноарміське міськрайонне Управління Головного 44 управління Держсанепідслужби у Донецькій області, Головний спеціаліст
Округ №4 Мерозниченко Олексій Володимирович,1961 р.н., освіта: Середня спеціальна, Профілакторій "Промінь" ДП ВК "Краснолиманська", Теплотехнік котельні
Округ №5 Бобошко Олександр Анатолійович,1975 р.н., освіта: Середня спеціальна, ДП ВК "Краснолиманська", Гірничий робітник
Округ №6 Масіч В’ячеслав Олександрович,1970 р.н., освіта: Вища, ДТЕК Добропіллявугілля ПС ШУ "Білозірськ", Директор з виробництва
Округ №7 Касьян Микола Миколайович,1971 р.н., освіта: Вища, ДП "Селідіввугілля" ш.Росія, Гірничий майстер
Округ №8 Нєголюк Костянтин Олександрович,1973 р.н., освіта: Вища, Красноармійськ ДП "Донецька залізниця", Начальник локомотивного депо
Округ №9 Нейкова Любов Михайлівна,1959 р.н., освіта: Середня спеціальна, Домогосподарка
Округ №10 Артьомов Дмитро Юрійович,1984 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Округ №12 Блуділін Юрій Миколайович,1976 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Донвуглепоставка", Менеджер
Округ №13 Підлісний Олег Іванович,1975 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Округ №14 Кузьменко Галина Іванівна,1967 р.н., освіта: Вища, Красноармійська ЗОШ № 6, Заступник директора з виховної роботи
Округ №15 Стародуб Віктор Іванович,1963 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Єлена", Заступник директора з виробництва
Округ №16 Конько Людмила Ігорівна,1976 р.н., освіта: Вища, Управління комунальної власності у м. Димитров, Заступник начальника
Округ №17 Олійник Олена Іванівна,1960 р.н., освіта: Вища, Красноармійське педагогічне училище, Директор
Округ №18 Олійник Олег Олександрович,1975 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Механік", Заступник начальника Дільниці ДВСО
Округ №19 Сущенко Ірина Вячеславівна,1978 р.н., освіта: Вища, Димитровська міська рада, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради–начальник фінансового управління
Округ №20 Суков Руслан Михайлович,1988 р.н., освіта: Вища, безробітний
Округ №21 Важинський Костянтин Валерійович,1989 р.н., освіта: Вища, безробітний
Округ №22 Сорочинський Сергій Аркадійович,1953 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
Округ №23 Мінаков Олександр Сергійович,1962 р.н., освіта: Вища, ТОВ "Зв’язоксервіс" м.Селідове, Директор
Округ №24 Толмачов Микола Іванович,1953 р.н., освіта: Вища, Красноармійський міський центр зайнятості, Директор
Округ №25 Каган Олексій Олексійович,1971 р.н., освіта: Вища, Центр допомоги дітям "Отчий дім", Директор
Округ №26 Супрунович Ірина Василівна,1968 р.н., освіта: Вища, ЗОШ №3 м. Красноармійськ, вчитель
Округ №27 Саркісян Ніна Вікторівна,1944 р.н., освіта: Вища, КЛПУ Міський наркологічний диспансер м. Красноармійськ, Головний лікар
Округ №28 Глебський Павло Володимирович,1975 р.н., освіта: Вища, ДП "Красноармійськ-вугілля" ВП "Шахта Стаханова", Заступник начальника дільниці
Округ №29 Суліма Віталій Володимирович,1973 р.н., освіта: Вища, Дитячо-юнацька спортивна школа м. Красноармійськ, Тренер-викладач з дзюдо
Округ №30 Хохлова Роксана Ігорівна,1972 р.н., освіта: Вища, Димитровська центральна міська лікарня, Головний лікар
Округ №31 Пархоменко Артем Олександрович,1985 р.н., освіта: Вища, ВСЕСВІТНЯ УНІЯ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ, Голова
Округ №32 Запорожченко Ніна Станіславівна,1961 р.н., освіта: Вища, ФЛП Запорожченко, Приватний підприємець
Округ №33 Марін Володимир Михайлович,1954 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
Округ №34 Апришко Віктор Володимирович,1960 р.н., освіта: Середня спеціальна, пенсіонер
Округ №35 Ваганов Валерій Олексійович,1954 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
Округ №36 Очеретько Світлана Миколаївна,1967 р.н., освіта: Вища, ФЛП Очеретько, Приватний підприємець