Красноармійськ
Місцеві вибори 2015

Міський голова Красноармійська
Кандидат: Реган Ігор Святославович
Кандидат на посаду міського голови не обов'язково має бути висунутий якоюсь партією, він може бути і самовисуванцем. Оскільки у місті проживає більше 90 000 виборців, щоб перемогти на виборах, і стати міським головою, кандидат повинен набрати більше 50%. Якщо жоден з кандидатів не отримає більше 50% голосів, то буде призначений другий тур, де будуть змагатися 2 кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів у першому турі. Той, хто отримає більше голосів у другому турі (не обов'язково більше 50%), той і стане міським головою.
Реган Ігор Святославович

Дата народженя: 25.04.1970 (49 років)
Освіта: Вища
Робота: ТОВ "Унітеко", директор
Декларація кандидата

Дата та місце народження:

народився 25 квітня 1970 року в місті Красноармійськ Донецької області

Навчальний заклад, спеціальність:

З 1988 – 1993 рр. навчався в Київському інституті інженерів цивільної авіації (зараз НАУ) та Кременчуцькому льотному коледжі, де здобув спеціальність «інженер-механік (пілот)» та «пілот вертольотів Мі-2, Мі-8».

Місце праці:

директор ТОВ «Унітеко»

Біографія:

У 1977 році вступив до першого класу середньої загальноосвітньої школи № 2 міста Красноармійськ.

У 1987 році закінчив 10 класів СЗОШ № 2 міста Красноармійськ.

З 1987-1988 рр. навчався в Красноармійському філіалі Донецького політехнічного інституту за спеціальністю «горна електромеханіка» та працював в Красноармійському АТП – 31411 слюсарем з ремонту автомобілів.

З 1988 – 1993 рр. навчався в Київському інституті інженерів цивільної авіації (зараз НАУ) та Кременчуцькому льотному коледжі, де здобув спеціальність «інженер-механік (пілот)» та «пілот вертольотів Мі-2, Мі-8».

З 1994 – 1995 рр. працював в колективній фірмі «Конкорд» ( м. Красноармійськ) комерційним агентом, де займався закупівлею та продажем будматеріалів та деревини.

З 1995 – 1998 рр. працював начальником комерційного відділу в малому підприємстві «Компанія «Алькор»» (м. Красноармійськ), де спеціалізувався на закупівлі та збуті електровимірювальних приборів, копіювальної техніки, комп’ютерів, оргтехніки, засобів зв’язку, а також їх гарантійним та сервісним обслуговуванням.

З 2001 – 2002 рр. був прийнятий на посаду начальника виробничого майданчика в ТОВ «Ековтормет» (м. Київ), де профільною діяльністю була заготівля, обробка та продаж з подальшою доставкою в морські порти України металобрухту чорних металів.

З 2002 р. і по теперішній час працюю директором ТОВ «Унітеко» (м. Київ), що має представництво в м. Красноармійськ. Профільною діяльністю є проектування, монтаж та обслуговування технічних засобів безпеки. Також я є співзасновником ТОВ «Унітеко» та ПП «Агенція безпеки «Щит-Донбас» (м. Красноармійськ) (пультова та фізична охорона об’єктів), зареєстрований, як приватний підприємець.

З початку конфлікту на сході країни займаюся адресною допомогою бійцям батальйонів «Дніпро-1» , «Донбас», 93 та 56 бригади ЗСУ, беру участь в благодійних проектах благодійного Фонду «Небайдужі серця».

У лавах Збройних сил України службу не проходив (військова кафедра Київського інституту інженерів цивільної авіації).

Маю двох синів:

Реган Ігор Ігорович (1993 р.н.) – студент 5-го курсу НУЮА ім. Ярослава Мудрого (м.Харків);

Реган Олександр Ігорович (2009 р.н.) – першокласник ЗОШ № 3 (м. Красноармійськ).

Мати – Реган Галина Давидівна, 1948 р.н.. Народилася в місті Красноармійськ

Донецької області, українка. З 1971 р. має інвалідність І-ї групи (загальне захворювання).

Я та мої найближчі родичі під судом та слідством не перебували.