Красноармійськ
Місцеві вибори 2015

Округ №5
м.Родинське – будинок ПТУ 2; вул.Баумана, вул.Ватутіна, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Залізнична: 23–25, 27, 29, 33, 35, 37–104; вул.Кольцева, вул.Комсомольська: 32–53; вул.Космонавтів, вул.Крупської, вул.Кутузова, вул.Лермонтова: 33, 37–60; вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Маяковського: 34–105; вул.Островського, вул.Пушкіна: 10А, 11, 13, 14, 15, 17, 49, 51–61; вул.Рози Люксембург, вул.Суворова, вул.Тельмана, вул.Чайковського, вул.Чапаєва, вул.Шахтарська: 1–3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31, 37–53; вул.Щорса, пров.Кірова, пров.Одеський, пров.Піонерський, пров.Ушакова, пров.Фурманова, пров.Чехова,
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Дорош Сергій Юрійович,1961 р.н., освіта: Вища, Товариство обмеженою відповідальністю "Будінвест-сервіс", Заступник директора Каблов Сергій Володимирович,1960 р.н., освіта: Середня спеціальна, ТОВ "Доріс", Заступник директора
Політична Партія "Опозиційний блок" - не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична Партія "Опозиційний блок" - не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Молодіжна партія України Андрійченко Сергій Сергійович,1980 р.н., освіта: Вища, Суб’єкт підприємницької діяльності Бугайов Роман Станіславович,1971 р.н., освіта: Вища, ДП "ВК "Краснолиманська", Заступник генерального директора з господарських питань
Політична партія "Наш край" Яструбенко Олександр Васильович,1973 р.н., освіта: Вища, Красноармійська міська рада, Заступник міського голови не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Наш край" Яструбенко Олександр Васильович,1973 р.н., освіта: Вища, Красноармійська міська рада, Заступник міського голови не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Наш край" Яструбенко Олександр Васильович,1973 р.н., освіта: Вища, Красноармійська міська рада, Заступник міського голови не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Тасиц Сергій Олександрович,1986 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Тасиц Сергій Олександрович,1986 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Радикальна партія Олега Ляшка Тасиц Сергій Олександрович,1986 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Поташов Артем Васильович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Добреля Олена Вікторівна,1979 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Павлюкович Світлана Миколаївна,1968 р.н., освіта: Вища, Красноармійський виховний навчальний комплекс, вчитель не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Павлюкович Світлана Миколаївна,1968 р.н., освіта: Вища, Красноармійський виховний навчальний комплекс, вчитель не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Павлюкович Світлана Миколаївна,1968 р.н., освіта: Вища, Красноармійський виховний навчальний комплекс, вчитель не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Требушкін Олексій Валерійович,1979 р.н., освіта: Середня, ТОВ "Агро Бізнес Групп ", Комерційний директор Бобошко Олександр Анатолійович,1975 р.н., освіта: Середня спеціальна, ДП ВК "Краснолиманська", Гірничий робітник
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Тищенко Пилип Олександрович,1979 р.н., освіта: Вища, Верховна Рада України, Помічник депутата не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Тищенко Пилип Олександрович,1979 р.н., освіта: Вища, Верховна Рада України, Помічник депутата не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Тищенко Пилип Олександрович,1979 р.н., освіта: Вища, Верховна Рада України, Помічник депутата не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Єрмоленко Олена Олександрівна,1973 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Єрмоленко Олена Олександрівна,1973 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Нова держава" Єрмоленко Олена Олександрівна,1973 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бабенко Денис Леонідович,1981 р.н., освіта: Середня, ГО "МІСТО МИЛОСЕРДЯ" м. Красноармійськ, Голова не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бабенко Денис Леонідович,1981 р.н., освіта: Середня, ГО "МІСТО МИЛОСЕРДЯ" м. Красноармійськ, Голова не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Сила людей" Бабенко Денис Леонідович,1981 р.н., освіта: Середня, ГО "МІСТО МИЛОСЕРДЯ" м. Красноармійськ, Голова не прикріплено жодного кандидата в окрузі
"Жінки за майбутнє" Всеукраїнське політичне об'єднання Босак Любов Сергіївна,1958 р.н., освіта: Вища, Димитровська ЗОШ №6 Димитровської міської ради, Заступник директора з виховної роботи не прикріплено жодного кандидата в окрузі
"Жінки за майбутнє" Всеукраїнське політичне об'єднання Босак Любов Сергіївна,1958 р.н., освіта: Вища, Димитровська ЗОШ №6 Димитровської міської ради, Заступник директора з виховної роботи не прикріплено жодного кандидата в окрузі
"Жінки за майбутнє" Всеукраїнське політичне об'єднання Босак Любов Сергіївна,1958 р.н., освіта: Вища, Димитровська ЗОШ №6 Димитровської міської ради, Заступник директора з виховної роботи не прикріплено жодного кандидата в окрузі